Najnowsze komentarze
 
2010-06-27 11:10
miley6215 do wpisu:
Coś o mnie i h2o
Mam pytanie jak dodaje się zdjęcia co? bo sama nie wiem jak wiecie to napiszcie z góry[...]


O mnie


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga
 
Rok 2010

H2o wystarczy kropla wody

miley6215

2010-06-29 16:52
 Oceń wpis
   

Syrenki [edytuj]

 • Cleo Sertori (Phoebe Tonkin) - ma moc dzięki której woda może przybierać dowolne kształty. Jej chłopakiem jest Lewis. Cleo ma młodszą siostrę Kim. Jej rodzice to Don i Bev Sertori. W trzeciej serii Cleo ma macochę o imieniu Sam. W drugiej serii zyskuje nową moc wiatru.
 • Rikki Chadwick (Cariba Heine) - potrafi doprowadzić wodę do wrzenia. Jej chłopakiem jest Zane Bennett. Kiedyś ona i Zane się nienawidzili, ale teraz są razem. Rikki jest jedynaczką. Jej rodzice wzięli rozwód, i mieszka tylko z ojcem, Terry'm Chadwickiem. W odcinku "Sztormowa Pogoda" Rikki zyskuje nową moc - może wywołać ogień.
 • Emma Gilbert (Claire Holt) - ma moc zamrażania. Początkowo chodziła z Byronem, ale potem zaczęła chodzić z Ash'em Dove'm. Emma ma młodszego brata Elliota który uwielbia grać w piłkę nożną. Jej rodzice to Lisa i Neil Gilbert. W trzeciej serii, Emma wyjeżdża z rodzicami do innego kraju. W drugiej serii zyskała moc tworzenia śniegu.
 • Bella Hartley (Indiana Evans) - została syrenką kiedy miała 9 lat. Ma moc zmieniania wody w galaretkę, która rozpuszcza się po kilku sekundach. Potrafi też zmieniać wodę w ciało stałe. Chodzi z Will'em. Bella jest jedynaczką. Uwielbia śpiewać. Kiedyś mieszkała w Irlandii i właśnie tam stała się syreną.
 • Charlotte Watsford (Brittany Byrnes) - Charlotte posiadała wszystkie moce. Przez jakiś czas chodziła z Lewisem, ale potem chłopak rzucił ją dla Cleo. Jej mama nazywa się Anette Watsford. W odcinku "Kuchenka pod ciśnieniem" Cleo myślała że jej ojciec spotyka się z Anette. Babcia Charlotte nazywała się Gracie i również była syreną. Ostatecznie Charlotte straciła moce w odcinku "Niepojęte".
 • Gracie Watsford (Ashleigh Brewe) - poprzedniczka Cleo. Również mogła sprawić że woda przybiera dowolne kształty. Gracie posiadała medalion z niebieskim oczkiem, ten który teraz należy do Cleo. Była dziewczyną Maxa Hamiltona. Nigdy nie była szczęśliwa jako syrenka, dlatego wskoczyła do wody podczas niezwykłej pełni księżyca, w takiej samej, w jakiej Charlotte straciła moce. Charlotte była wnuczką Gracie.
 • Louise Chatham (Christine Amor, Teri Haddy) - posiadała moc zamrażania. To do niej należał medalion z białym oczkiem, który teraz ma Emma. Ze wszystkich byłych syrenek żyła najdłużej, syrenki również ją poznały. Niestety, pani Chatham miała problemy ze zdrowiem. Mieszkała na łodzi Lorelei, którą kupiła razem ze swoim mężem.
 • Julia Dove (Amrita Tarr, Taryn Marler) - w młodości chodziła z Carlem. Pewnego dnia postanowiła mu powiedzieć że jest syreną. Wtedy Carl przestał się z nią spotykać. Parę miesięcy później zaprosił ją na pomost. Julia przypłynęła tam jako syrena, a Carl zaczął robić jej zdjęcia. Chciał wydać jej sekret. Gracie i Louise zniszczyły zdjęcia, ale Julia i tak była załamana. Miała moc gotowania wody. Należał do niej medalion z czerwonym oczkiem, który później dostała Rikki od Zane'a.
 • Eva - uratowała wyspę Mako oraz całą planetę w swoich latach przed wielką katastrofą.

Ważniejsze postacie [edytuj]

 • Lewis McCartney (Angus McLaren) - przyjaciel Cleo z dzieciństwa. Jako pierwszy dowiaduje się o tajemnicy dziewcząt i przez cały czas pomaga im zachować ten sekret. Później zostaje chłopakiem Cleo. W drugiej serii chodził z Charlotte jednak znów wrócił do Cleo. W połowie trzeciej serii wyjeżdza studiować do Ameryki.
 • Zane Bennett (Burgess Abernethy) - Syn Harrisona Bennetta. O jego matce wiemy jedynie, że zmarła gdy Zane był jeszcze dzieckiem. Pewny siebie, zarozumiały, bogaty i nieprzyjemny chłopak, szkolny przystojniak. Na początku serialu jego głównym zajęciem było uprzykrzanie życia głównym bohaterkom. Kiedy Emma ratuje go przed utonięciem, a on zauważa jej rybi ogon, zaczyna intensywnie poszukiwać „morskiego potwora”, który go uratował. Kiedy ojciec Zane’a wraz z doktor Denman więżą syreny na wyspie Mako, chłopak odkrywa kto był „morskim potworem”, po czym pomaga dziewczynom uciec. Zane dzięki znajomości z Rikki, z którą łączy go silne uczucie oraz wspólne problemy, udaje mu się w końcu nie tylko przeciwstawić się ojcu, ale również dojść z nim do porozumienia. Związek z Rikki bardzo go zmienił, stał się milszy dla Emmy i Cleo oraz dla innych osób. W trzeciej serii Rikki zrywa z Zanem. Jest wysoki, szczupły, ma średniej długości włosy koloru czarnego.
 • Ash Dove (Craig Horner) - instruktor jazdy konnej, późniejszy chłopak Emmy. W drugiej serii był właścicielem kawiarenki, a w ostatnim odcinku Emma wyjawiła mu swoją tajemnicę.
 • Will Benjamin (Luke Mitchell) - nurek, pojawia się w trzeciej serii. Przez przypadek sprawia, że woda atakuje dziewczyny. Później dowiaduje się o ich mocach i pomaga zachować im ten sekret. Pod koniec trzeciej serii zaczyna chodzić z Bellą.

Komentarze