Najnowsze komentarze
 
2010-06-27 11:10
miley6215 do wpisu:
Coś o mnie i h2o
Mam pytanie jak dodaje się zdjęcia co? bo sama nie wiem jak wiecie to napiszcie z góry[...]


O mnie


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga
 
Rok 2010

H2o wystarczy kropla wody

miley6215

2010-06-29 16:37
 Oceń wpis
   

Wątki miłosne [edytuj]

  • Cleo i Lewis

Cleo i Lewis byli przyjaciółmi, gdy byli młodsi. Staje się bardzo wyraźnie w połowie cyklu, który ich uczucia do siebie. Przed końcem pierwszej serii, Cleo i Lewis ujawniają swoje uczucia i stają się parą. Ale kiedy zaczyna się druga seria, Cleo postanawia zakończyć ich związek z Lewis'em po tym, jak staje się zbyt czepliwy. Lewis następnie związuje się z Charlotte. Pod koniec drugiej serii, Lewis zrywa z Charlotte i wraca wraz z Cleo. W serii trzeciej, ich związek kończy się, gdy Lewis odchodzi do Ameryki studiować nauki ścisłe. Lewis wraca pod koniec trzeciej serii i znów są parą.

  • Emma i Ash

Emma poznaje Asha, gdy ten uczy Elliota jeździć konno. Emma początkowo go nie lubi, ale później zaczyna się on jej podobać. W odcinku "Magia Księżyca", Cleo i Rikki umawiają ich na randkę. Emma jest na nie zła. Dochodzi do pocałunku, stają się oni niemal parą. W ostatnim odcinku "Niepojęte" Emma pokazuje Ashowi, że jest syreną.

  • Rikki i Zane

Rikki najpierw nienawidziła Zane'a. Ale kiedy byli zamknięci na balkonie, to po raz pierwszy się pocałowali. Jednak Rikki i Zane miał swój pierwszy pocałunek w odcinku "Wschód złego księżyca", Rikki pod wpływem pełni nic nie pamiętała, tylko Zane coś pamiętał. Zane mówi Rikki następnego dnia o pocałunku. Jednak roztają się na koniec pierwszej serii, Zane wie, że dziewczyny są syrenami, ale pozostają przyjaciółmi. W drugiej serii w odcinku "Ten, który odszedł" znowu są parą. W trzeciej serii się rostają, bo Rikki zobaczy jak Zane całuje się z Sophie.

  • Bella i Will

Bella zakochuje się w Willu gdy po raz pierwszy go spotyka. Cleo i Rikki boją się, że to może grozić ich tajemnicy. Will zaczyna mieć podejrzenia co do Belli. Will powoduje, że Bella wyjawia swój sekret. Bella zaczyna być rozżalona tym, że Will interesuje się nią, dlatego że jest syreną, a nie dlatego że mu się naprawdę podoba. Pod koniec trzeciej serii Bella i Will stają się parą.

  • Charlotte i Lewis

Charlotte zakochuje się w Lewisie od pierwszego wejrzenia. Uwielbia każdy jego ruch, chce robić z nim dosłownie wszystko. Kiedy więc dowiaduje się od niego, że Cleo z nim zerwała, uważa że nadarza się idealna okazja do zdobycia chłopaka. W odcinku "Stracona szansa", zaciąga Lewisa na wyspę Mako i całuje go na oczach Cleo. Od tego czasu są parą. Później, kiedy Charlotte zostaje syrenką specjalnie próbuje zdobyć zaufanie syren i zamyka Cleo i Emmę w składziku na meble na przyjęciu urodzinowym Lewisa. Kiedy w końcu kradnie telefon Lewisa aby nie mógł się kontaktować z Cleo i odbiera dziewczynie medalion, Lewis zostawia ją dla Cleo.

  • Sophie i Zane

Sophie, siostra Willa, postanawia odebrać Zane'a Rikki, głównie dlatego, że syrena przyjaźni się z Bellą, jej wrogiem numer jeden. Dziewczyna nie znosi bowiem, kiedy ktoś obcy kręci się wokół jej brata. W odcinku "Rodzinne szczęście" zaczyna pracę w kafejce Rikki's jako kelnerka. Próbuje oczarować, Zane'a, ale nie udaje jej się to, przynajmniej na razie. W jej sidła wpada jednak oczarowany nią Nate. Później, Sophie całuje Zane przy Rikki. Syrenka postanawia zakończyć związek z chłopakiem. Wtedy, jej miejsce błyskawicznie zajmuje Sophie. Później, wspólnie z Zane'm zmienia nazwę kafejki. W swoją intrygę, wciąga również Ryana, funkcjonariusza ochrony przyrody i razem z Zane'm niszczy magiczne kamienie z Księżycowego Jeziorka. Na końcu jednak, odchodzi z niczym.

  • Emma i Byron

Byron podobał się Emmie w pierwszej serii. Pocałowała się z nim podczas pierwszej pełni księżyca w odcinku "Księżycowe zaklęcie" aż dwukrotnie. Później trenuje go do zawodów pływackich, i podczas treningów zaczynają czuć do siebie uczucia. Potem, postanawiają jednak trochę zwolnić i zostają przyjaciółmi. Nie specjalnie pasuje im jednak ten układ, więc Byron zaprasza Emmę na imprezę klasową w kafejce. Nie zostają jednak parą.

  • Miriam i Zane

Miriam od początku chodziła za Zane'm, ale tak naprawdę chodziło jej tylko o pieniądze chłopaka. Jest jednak zdenerwowana, kiedy Zane zaczyna chodzić z Rikki. Nie może bowiem zrozumieć, że chłopak woli Rikki od niej. Podczas klasowej imprezy w kafejce, podejmuje ostatnią próbę zdobycia Zane'a, ale wreszcie rozumie, że nie ma już szans.


Komentarze