Najnowsze komentarze
 
2010-06-27 11:10
miley6215 do wpisu:
Coś o mnie i h2o
Mam pytanie jak dodaje się zdjęcia co? bo sama nie wiem jak wiecie to napiszcie z góry[...]


O mnie


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga
 
Rok 2010

H2o wystarczy kropla wody

miley6215

2010-06-29 16:42
 Oceń wpis
   

Medaliony 

Trzy medaliony wykonał Max Hamilton, dla każdej po jednym. (Louise Chattham, Gracie Watsford Dove i Julia).

Medalion z niebieskim oczkiem 

  • Emma znalazła go na dnie Księżycowego Jeziorka. Podczas jednego z nocowań u Emmy, Miriam prawie go ukradła, jednak Rikki ją powstrzymała. Emma oddała go Cleo, ponieważ uznała, że u niej będzie bezpieczniejszy, potem Pani Chattham mówi że medalion należał do Gracie.
  • W odcinku "Zmiana" drugiej serii Charlotte zabrała medalion Cleo, okłamuje Lewisa że Cleo dała jej, bo wie że dla niej jest on najważniejszy. Później mówi Lewisowi że zabrała jej kiedy Cleo z nią walczyła i przegrała. W ostatnim odcinku "Niepojete" z drugiej serii, Charlotte oddaje medalion Lewisowi, który przekazuje go Cleo.

Medalion z białym kamieniem 

Drugi medalion należał do pani Chattham, ale niestety zatonął wraz z jej łodzią. Pani Chatham została zdewastowana po jej zatonięciu, bo był "skarb", Emma popłynęła do wraku statku, znalazła go i oddała go z powrotem do pani Chattham, który następnie oddała go z wdzięcznością do dziewcząt.

Medalion z czerwonym oczkiem

Trzeci medalion, który należał do Julii, który Rikki zobaczyła na wystawie sklepowej i bardzo chciała go mieć. Julia umarła i został sprzedany. Następnie Zane spotyka Miriam i pyta ją, czy dziewczyny lubią biżuterie jako prezent. Ona odpowiada, że taką nosiłaby jej niania. Miriam jest zaciekawiona medalikiem. Jednak Miriam pierwsza go kupiła. Miriam mówi Zane'owi że odda medalion za całus. Chłopak się zgadza, nie wiedząc, że Rikki stoi za nim. Kiedy się odwraca widzi ją i próbuje się wytłumaczyć. Na zewnątrz Zane chce, aby Miriam oddała naszyjnik, a ona wrzuca medalik do wody. Zane chce wyciągnąć go z wody. W tym czasie w rzece jest już Emma. Na szczęście chłopak jej nie widzi i wyławia biżuterię. Zane oddaje go Rikki. Dziewczyna wysusza wisiorek swoją mocą. Na plaży z panią Chatham oddaje jej medalik. Kobieta po darowuje go Rikki, a swój medalik daje Emmie.

Kryształy z księżycowych jeziorek ]

  • W trzeciej serii dziewczyny mają nowe wisiorki zrobione z niebieskich kryształów znalezionych na wyspie Mako. Bella znalazła swój kryształ w magicznej grocie w Irlandii. Okazało się, że takie same kryształy można znaleźć w skałach w księżycowym jeziorku! Niebawem i pozostałe syrenki zmieniają swoje medaliony na kryształy.Naszyjniki wykonał Will.
  • Gdy syreny połączą swoje kryształy, mają o wiele większą moc.Will za namową Rikki i Cleo robi dodatkowy medalion dla Emmy gdyby wróciła.

Komentarze