Najnowsze komentarze
 
2010-06-27 11:10
miley6215 do wpisu:
Coś o mnie i h2o
Mam pytanie jak dodaje się zdjęcia co? bo sama nie wiem jak wiecie to napiszcie z góry[...]


O mnie


Kategorie Bloga
 
Ogólne
 
Archiwum Bloga
 
Rok 2010

H2o wystarczy kropla wody

miley6215

2010-06-29 16:48
 Oceń wpis
   

Pozostali 

 • Miriam Kent (Annabelle Stephenson) - była dziewczyna Zane'a. Jest rozpuszczona i wpatrzona w siebie. Jej najlepszą przyjaciółką jest Tiffany. Jako pierwsza kupiła medalion należący do Julii. Zane chciał go odzyskać dla Rikki, ale Miriam powiedziała że odda mu go tylko za pocałunek.
 • Tiffany (Alice Hunter) - najlepsza przyjaciółka Miriam. W odcinku "Konkurs" pomogła Miriam przygotować się do konkursu piękności, ale to ona go wygrała. W rzeczywistości nie jest taka jak Miriam. Bardzo lubi Lewisa.
 • Byron Jade (Christopher Poree) - surfer, w którym kiedyś kochała się Emma. Byron kiedyś prosił Emmę, aby go trenowała i pomogła mu wygrać zawody pływackie. Było to w odcinku "Raz na wodzie, raz pod wodą". Wtedy pocałowali się pierwszy raz.
 • Nate (Jamie Timony) - kolega Zane'a. W trzeciej serii śpiewał na otwarciu kafejki "Rikki's", ale nie wyszło mu zbyt dobrze. Lubi jeździć na motocyklu razem z Zane'm. Jego również oczarował śpiew Cleo w odcinku "Efekt Syreny". W drugiej serii oblał Rikki wodą, a potem ukradł emblemat z motoru należącego do jej ojca.
 • Wilfred (Ariu Lang Sio) - właściciel Juice Net Cafe. To on zatrudnił u siebie Emmę. Pozwolił też wynająć swojej pracowniczce kafejkę na imprezę z okazji zakończenia klasy. W drugiej serii oddał kafejkę Ash'owi.
 • Linda Denman (Lara Cox) - doktor Denman zajmuje się badaniem ssaków wodnych. Przyjechała kiedyś do Gold Coast i tam poznała Lewisa. Chłopak zaczął u niej pracę, ale kiedy badał w jej laboratorium próbkę DNA Cleo, zapomniał próbki i Linda zrobiła o niej artykuł. Tajemnica syren była zagrożona... Później Linda zaproponowała Lewisowi pracę u jej boku. Lewis się nie zgodził. Potem Linda znów wróciła do Gold Coast i odkryła tajemnicę syren razem z tatą Zane'a. Kiedy syrenki wskoczyły do jeziorka w zaćmienie, Linda myślała że to już koniec, więc wyjechała. Pojawia się w odcinkach "Sprawa Denman", "Niebezpieczna doktor" i "Nieoczekiwany zwrot akcji".
 • Pani Geddes (Andrea Moor) - szefowa parku morskiego. Jedna z szefów Cleo. Jest bardzo wredna i podejrzliwa. Pojawia się w odcinkach "Przyjęcie", "Konkurs" i "W gorącej wodzie".
 • Mitch (Paul Bishop) - jest trenerem delfinów w parku morskim i jednym z szefów Cleo. W odcinku "Huragan Angela" przez swoją kuzynkę, Cleo mogła stracić pracę u Mitch'a, ale na szczęście nic się nie stało. Później w odcinku "Chory z miłości" rodzina Cleo, syreny i ojciec Zane'a myśleli, że Mitch udziela ślubu Cleo i Zane'owi.
 • Angela (Jade Paskins) - kuzynka Cleo i Kim. Pojawiła się w odcinku "Huragan Angela". Porwała wtedy pelikana z parku, żeby pójść popływać na desce. Cleo mogła wtedy stracić pracę, dlatego wymyśliła specjalną karę dla kuzynki - sprzątanie odchodów pelikanów.
 • Ryan (Andrew Lees) - funkcjonariusz ochrony przyrody. Razem z Sophie Benjamin próbuje zabrać kryształy z jeziorka na wyspie Mako.
 • Max Hamilton (Martin Vaughan) - przyjaciel syrenek. To on wykonał medaliony dla Julii, Gracie i Louise. Prowadził również badania nad wyspą Mako, które potem przekazał Lewisowi. Był chłopakiem Gracie, ale dziewczyna zostawiła go bo uważała, że przebywanie z nim przypomina jej że nie jest człowiekiem. W drugiej serii, Max zdradził Charlotte tajemnicę Gracie.
 • Laurie (Matthew O'Kine) - biolog morski. Zajmuje się także trenowaniem delfinów. Pojawia się w odcinkach "W gorącej wodzie", "Rybia gorączka" i "Nie igraj z losem".
 • Pani Taylor(Mouche Phillips) - nauczycielka w szkole syrenek. Pojawia się w odcinkach "Sekrety i kłamstwa" i "Życiowe decyzje".
 • Candy (Brigette Paroissien) - dziewczyna Harrisona Bennetta. Pojawia się w odcinkach "Księżycowe zaklęcie" i "Jak ryba bez wody".
 • Amber (Rebekah Madden-Fisher) - znajoma Emmy. Obie razem pracują w JuiceNet Cafe. Pojawia się w odcinkach "Lód i ogień", "Zejdź mi z ogona" i "Cztery to już tłum".

Pozostałe 

 • Terry Chadwick (Andy McPhee) - tata Rikki. Mieszkają razem na małym osiedlu. Terry ma swój własny motor, który naprawił Zane. Dzięki temu zaprzyjaźnił się z ojcem Rikki, a dziewczyna przestała sie wstydzić tego, gdzie mieszka.
 • Anette Watsford (Tiffany Lamb) - mama Charlotte. Mieszkają razem w eleganckiej willi. Anette prowadzi restaurację i od odcinka "Kuchenka pod ciśnieniem" zaopatruje się u Dona Sertori.
 • Harrison Bennett (Joss McWilliam) - ojciec Zane'a. Mieszka z synem w wielkim domu. Prowadzi seminarium w hotelu, a jego narzeczona nazywa się Candy.
 • Sophie Benjamin (Taryn Marler) - siostra Willa. Kiedyś pracowała w kafejce "Rikki's" ale później została zwolniona. Razem z funkcjonariuszem ochrony przyrody Ryanem, próbuje zabrać kryształy z jeziorka na wyspie Mako.

 


Komentarze